Servisní a prodejní centrála koncernu ZF Friedrichshafen AG
s působností pro Česko a Slovensko

Profil společnosti

Naše firma byla založena koncem roku 1998, na základě potřeby koncernu ZF mít v České republice servisní centrálu pro záruční i pozáruční servis. Vlastní činnost byla oficiálně zahájena v lednu roku 1999 s působností pro celou Českou a Slovenskou republiku.

Začátky naší práce v oblasti produktů ZF začaly však již v r.1989, kdy byla zahájena sériová montáž prvních ZF převodovek do vozidel LIAZ a kdy (tehdy pod hlavičkami jiných firem) jsme začali nabírat první zkušenosti z této oblasti, vlastní servisní činnost se však datuje asi od roku 1994, kdy začala narůstat skutečná poptávka po opravách.

V roce 2005 jsme dokončili výstabu moderního servisu ZF v Jihlavě.

V současné době zajišťujeme servis, technickou pomoc a poradenství již pro cca 4500 dopravců, dopravních firem, ale i fyzických osob v Česku a na Slovensku. Dodáváme originální náhradní díly a provádíme opravy agregátů ZF pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy, stavební a zemědělské stroje, autojeřáby a speciální dopravní a průmyslovou techniku. Součástí naší práce je i technická podpora motoristického sportu, zejména servisní činnost pro závodní týmy které používají techniku ZF. 

PAKRA ZF-SERVIS s.r.o. je výhradním autorizovaným servisem koncernu ZF pro Česko a Slovensko